SPORT

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Pardubice s přehledem porazily Žižkov
Fotbal 24.9.2017

I když kapitán Jeřábek neproměnil pokutový kop, šli domácí do šaten za dvoubrankového vedení a po změně stran si tříbodový zisk pohlídali.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Pětigólová výhra Žižkova nad Vítkovicemi
Fotbal 21.8.2017

Viktoria poprvé v letošní sezoně zvítězila. V domácím utkání nastřílela Vítkovicím pět gólů a radovala se z vysoké výhry.

Vytrvalecká elita míří na Birell Grand Prix Praha
Běh 31.7.2017

Nejlepší vytrvalkyně současnosti míří do Prahy. V sobotu 9. září se na start Birell Grand Prix Praha postaví tři ze čtyř nejrychlejších žen na deset kilometrů v celé atletické historii.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Viktoria Žižkov na hřišti Prostějova nebodovala
Fotbal 14.5.2017

Viktoria neuspěla ani na hřišti Prostějova a prohrála už čtvrtý zápas v řadě. Na hřišti sestupujících Moravanů prohrála 0:2, když duel rozhodl dvěma góly ve druhém poločase Jan Hladík.

Viktorka si tak z Opavy odvezla bod s hořkou pachuťí
Fotbal 15.4.2017

Jen pár minut dělilo Viktorku o čtvrtou výhru v řadě. K ní měla v Opavě dobře nakročeno, ještě v 86. minutě vedla 2:0. Domácí však v 87. minutě z penalty snížili a o tři minuty později se radovali z vyrovnání na 2:2.

Žižkov doma deklasoval Frýdek-Místek
Fotbal 10.4.2017

Viktorka Žižkov proti Frýdku-Místku zaznamenala třetí výhru v řadě, navíc podruhé za sebou nastřílela svému soupeři pět gólů. Proti Valcířům se třikrát trefil Engelmann a dvakrát Dočekal.

Čtyři světové rekordy v Praze
Běh 2.4.2017

Praha se při Sportisimo 1/2Maratonu Praha dočkala čtyř světových rekordů. Sportisimo 1/2Maraton Praha ovládla v historickém maximu hvězda RunCzech Racing Teamu Joyciline Jepkosgei.

Sportisimo 1/2Maraton Praha již v sobotu
Běh 30.3.2017

Již v sobotu odstartuje od Rudolfina Sportisimo 1/2Maraton Praha, největší běžecký závod v České republice. Na trať, která běžcům nabídne pohledy na krásy historické Prahy, se vydá celkem 11 500 závodníků.

O výhře Žižkova nad Varnsdorfem rozhodl jediný gól
Fotbal 19.3.2017

Viktoria se dočkala své první jarní výhry. Duel proti Varnsdorfu rozhodl jediný gól, který už v páté minutě vstřelil Jan Jelínek. Pro něj to tak byla premiérová trefa v dresu Viktorky.

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede.  Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku
Běh 18.3.2017

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede. Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku

Startovní pole Sportisimo 1/2Maratonu Praha bohužel v uplynulém týdnu přišlo o dvě velmi kvalitní běžkyně. Světová rekordmanka Peres Jepchirchir a Worknesh Degefa musely svůj start zrušit, obě ze zdravotních důvodů.

Viktoria padla s Vítkovicemi, inkasovala minutu před koncem
Fotbal 12.3.2017

Viktoria odjíždí z Ostravy i podruhé v této sezoně poražena 0:1. Na Městském stadionu podlehla domácím Vítkovicím, když inkasovala jediný gól až minutu před koncem zápasu.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz www.beautyexpo.cz AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o. Stěhování kvalitně Praha studioamos.cz www.conpass.cz Stellis s.r.o.