SPORT

290. derby skončilo dělbou bodů
Fotbal 5.11.2018

Také druhé derby Sparty se Slavií v roce 2018 nemá vítěze, oba rivalové se na Letné rozešli smírně po remíze 2:2.

Šesté domácí vítězství Vítkovic vystřelil Mišinský, VIktorka zase bez bodu
Fotbal 26.10.2018

Vítkovice se po dvoutýdenní pauze představily opět doma. Suchý, avšak chladný, večer přilákal na Městský stadion téměř 600 diváků, kterým první půle moc radosti neudělala. Po přestávce se ale Ostravané probudili a Mišinský rozhodl o třech bodech.

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze
Běh 11.10.2018

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do
Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Ústí porazilo Žižkov a vyhrálo tak i pátý zápas
Fotbal 18.8.2018

Ústí nad Labem dál vítězí. V 5. kole FNL porazilo Žižkov 4:1 a vyhrálo tak i pátý ligový zápas. V součtu s minulou sezónou se počet výher v řadě posunul na číslo 10. Arma je také 1. místě tabulky.

Viktorka skolila Zbrojovku a poprvé v sezoně bere tři body
Fotbal 13.8.2018

Skvělá podívaná, pět gólů a ve finiši ubráněný výsledek 3:2 pro Viktoriány. To je resumé velice zajímavého zápasu 4. kola mezi Viktorií Žižkov a Zbrojovkou Brno, ve kterém domácí slaví poprvé v sezoně výhru.

Žižkov doma jen remizoval s nováčkem z Chrudimi
Fotbal 23.7.2018

Už ve 4. minutě obíhal domácí trenér Mikolanda lavici náhradníků, aby společně oslavili Rondičův první gól sezony. O dvacet minut později však přišla penalta hostů, ze které Vašulín upravil výsledek na konečnou remízu 1:1.

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.

Viktorka bere bod ze Znojma
Fotbal 7.5.2018

Dvacet kol. Takhle dlouhá je šňůra Pražanů bez plichty. Na jihu Moravy šli po otočení skóre Batiojou a Kuchtou dokonce do vedení. Remízový výsledek, který se Viktorce obloukem vyhýbal, byl ztvrzen nejlepším střelce Znojma Javůrkem.

Viktorka je na jaře stoprocentní, Votroky poslala domů s prázdnou
Fotbal 18.3.2018

Tři zápasy, tři výhry, devět bodů! To je jarní forma Viktorie Žižkov. Nečekaný stoprocentní zisk svěřenců trenéra Pilného posunul tým v tabulce o notný kousek kupředu, a díky řadě neodehraných zápasů a neúplné tabulce dokonce do její první poloviny.

Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maratonu Praha přivítá na startu vytrvaleckou špičku včetně etiopského rekordmana
Atletika 7.3.2018

Už za měsíc odstartuje 20. ročník pražského půlmaratonu a organizátoři pozvali na kulaté výročí závodu mimořádně silné pole. Na start se postaví šestice mužů s osobním rekordem pod hodinu včetně úřadujícího rekordmana závodu Atsedu Tsegaye.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Viktorka vykročila do jarní části FNL výhrou nad Olympií díky penaltě
Fotbal 5.3.2018

V jediném utkání 17. kola zvítězila Viktorie Žižkov v malém pražském derby nad Olympií Praha po penaltě Podrazkého z druhé minuty zápasu 1:0. Hostům se po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyrovnat nepodařilo.

Atleti z SK Jeseniova triumfovali na halovém Mistrovství České republiky
Atletika 28.2.2018

O víkendu se v Ostravě uskutečnílo halové Mistrovství České republiky dorostenců a juniorů. SK Jeseinova na MČR celkově získala pět medailí, uu nejcennější získala Anička Málková, která zvítězila v běhu na 1500 m.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

www.beautyexpo.cz Stěhování kvalitně Praha garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu